ایلان ماسک می گوید با “استخراج کنندگان بیت کوین آمریکای شمالی” درباره پایداری صحبت کرده است

قیمت بیت کوین بلافاصله 2000 دلار افزایش یافت.

به اختصار

*در یک توییت جدید ، ایلان ماسک گفت که با “استخراج کنندگان بیت کوین آمریکای شمالی” در مورد مسئله پایداری در رمزنگاری صحبت کرده است.

*قیمت بیت کوین بلافاصله 2000 دلار افزایش یافت.

ایلان ماسک امروز توئیت مبهم دیگری در مورد بیت کوین زد و قیمت آن را حدود 2000 دلار افزایش داد.

ماسک در ساعت 3:42 بعد از ظهر شرقی نوشت: “با معدنچیان بیت کوین آمریکای شمالی صحبت کرد.” “آنها متعهد شدند که استفاده از انرژی های تجدیدپذیر فعلی و برنامه ریزی شده را منتشر کنند و از ماینرهای WW بخواهند چنین کاری را انجام دهند.

همانند همه توییت های ماسک ،این توییت نیز تأثیر فوری و قابل توجهی در بازارهای رمزنگاری داشت – تا ساعت 3:57 بعد از ظهر ، قیمت بیت کوین از حدود 38000 دلار به بیش از 40،000 دلار رسیده بود.

مایکل سایلور – مدیرعامل شرکت نرم افزاری MicroStrategy و یک مدافع وفادار بیت کوین – گفت که وی دیروز جلسه ای را با شرکت های استخراج ماسک و بیت کوین مانند آرگو و هات 8 رهبری کرد. وی همچنین گفت این ماینرها برای ارتقا شفافیت استفاده از انرژی و سرعت بخشیدن به اقدامات پایدار در سراسر جهان “با تشکیل شورای استخراج بیت کوین موافقت کرده اند ، “گرچه هنوز معلوم نیست که این دقیقاً به چه معناست.

پیتر وال ، مدیر عامل شرکت آرگو ، تأیید کرد که آرگو به “شورای استخراج بیت کوین” تازه تأسیس پیوسته است.

تسلا در ماه فوریه 1.5 میلیارد دلار بیت کوین در ترازنامه خود قرار داد و گفت که پذیرش BTC را به عنوان پرداخت برای اتومبیل های خود آغاز می کند. در اوایل این ماه ، ماسک اعلام کرد که تسلا به دلیل نگرانی های زیست محیطی دیگر Bitcoin را قبول نمی کند.

اینکه آیا “شورای استخراج بیت کوین” سیلور می تواند در مورد تأثیر آب و هوایی بیت کوین بر محیط زیست کاری انجام دهد ؟ باید منتظر ماند…. اما بدیهی است که در حال حاضر بر روی ماسک و در نتیجه بازار بیت کوین تأثیر داشته است.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *