بانک انگلیسی Starling به دلیل “جرایم مالی مشکوک” ، سپرده های رمزارزی را ممنوع می کند

استارلینگ به Decrypt گفت در حالی که با “مقادیر بالای جرم مالی مشکوک” سروکار دارد ، سپرده در صرافی های رمزارزی منع کرده است.

به اختصار

*استارلینگ ، یک بانک دیجیتالی انگلستان ، از ارسال پول به صرافی های ارز رمزنگاری شده برای مشتریان خود جلوگیری کرده است. برداشتها تحت تأثیر قرار نمی گیرند.

*سایر بانک های انگلیس همچنان به سپرده گذاری اجازه می دهند.

یک بانک دیجیتال انگلیس به دلیل نگرانی در مورد فعالیت مجرمانه ، مشتریان خود،به طور موقت از واریز پول به صرافی های ارز رمزنگاری شده خودداری کرده است.

استارلینگ به دکریپت گفت: “این اقدامی موقت است كه ما برای محافظت از مشتریان انجام داده ایم ، زیرا میزان بالایی از مشكلات جرم مالی را با پرداخت به برخی از مبادلات ارزهای رمزنگاری شده مشاهده كرده ایم.” “این فقط مسئله Starling نیست ، بلکه همه بانک ها هستند.”

استارلینگ گفت که “با شروع چک های اضافی مخصوص پرداخت به مبادلات رمزنگاری ، این ممنوعیت را لغو خواهد کرد. سخنگوی بانک حاضر به اظهار نظر در هنگام پیشنهاد بانک برای رفع ممنوعیت نیست.

با این حال ، بانک تأیید کرد که فقط سپرده های حساب های Starling برای مبادلات رمزنگاری ممنوع است. مشتریان می توانند بدون محدودیت وجوه خود را از مبادلات رمزنگاری به حسابهای Starling خارج کنند. Starling بانکی مخصوص موبایل است که در سال 2014 در انگلستان راه اندازی شد.

سایر بانک های انگلیس موضع مشابهی ندارند. بارکلی به دکذبپت گفت که تراکنش های مبادلات رمزنگاری را مسدود نکرده است.

و برخلاف مشکلات مشتری که روز گذشته توسط تلگراف گزارش شد ، رمزگشایی در انتقال پول از Monzo به Binance در بعد از ظهر یکشنبه مشکلی نداشت.

NatWest از روز پنجشنبه به مشتریان در مورد معامله گران رمزنگاری هشدار داده است “وعده سود زیاد و پیشنهاد کمک”. این بانک هیچ محدودیتی برای بازرگانان رمزنگاری اعمال نکرده است.

این به مشتریان خود توصیه می کند فقط با شرکتهای رمزنگاری کاملاً ثبت شده یا موقتاً در سازمان، همکاری کنند.

فقط پنج شرکت به طور کامل ثبت شده اند: Ziglu (بانکی رمزنگاری دوستانه که سال گذشته توسط بنیانگذار Starling مارک هیپرسون تاسیس شد) ، Gemini Europe Services Ltd ، Gemini Europe Ltd ، Digivault و Archax.

در حالی که 167 شرکت رمزنگاری دیگر از برنامه های برجسته ای برخوردار هستند ، جان گلن ، نماینده سالیسبری ، روز جمعه به پارلمان گفت که 90 درصد از تمام شرکت هایی که درخواست کرده اند “به دنبال مداخله FCA” برنامه های خود را پس گرفتند.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *