بایننس 393.6 میلیون دلار بایننس کوین را سوزاند

صرافی Cryptocurrency Binance از اتمام شانزدهمین دوره توکن سوزی رمزارز BNB خود خبر داد.

تقریبا 1.3 میلیون توکن که مجموعاً 393 میلیون دلار ارزش دارند را از بین برده است.

پس از راه اندازی رمز اصلی خود ، بزرگترین مبادلات جهانی با حجم معاملات گزارش شده برای سوزاندن نیمی از عرضه در گردش خود (100 میلیون BNB) خبر داد.

طبق نسخه اولیه وایت پیپر BNB ، Binance قبلاً 20 درصد از سود سه ماهه خود را می سوزاند. با این حال ، از تابستان گذشته ، دیگر چنین نیست.

نسخه فعلی وایت پیپر بیان می کند که تعداد توکن هایی که Binance هر سه ماهه از بین می برد با توجه به حجم معاملات در سیستم عامل رمزنگاری به رمزنگاری تعیین شده در سه ماهه قبل تعیین می شود:

هر سه ماهه ، ما BNB را بر اساس حجم معاملات در سیستم عامل رمزنگاری به رمزنگاری خود نابود خواهیم کرد تا زمانی که 50٪ از کل BNB را نابود کنیم.

سه ماهه گذشته ، Binance با رکوردشکنی مقدار BNB به ارزش 595 میلیون دلار را سوزاند. مدیر عامل FTX سام بانكمن-فرید حدس می زند كه سود مبادلات مربوط به این سه ماه می تواند به 750 میلیون دلار برسد.

درصد توکن سوزی Q2 هنوز نامشخص است زیرا Binance چنین اعدادی را به طور عمومی فاش نمی کند.

Binance در این باره در پست وبلاگ خود در ژانویه قرار داشت ، که توضیح می دهد برای سرعت بخشیدن به روند قابل توجهی “سوختن سریع” لازم بود. در غیر این صورت ، رسیدن به هدف فوق الذکر یعنی از بین بردن نیمی از کل منبع گردش توکن برای رسیدن به نتیجه ، 27 سال طول می کشد.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *