مایکل سایلور از ایلان ماسک ، شورای استخراج بیت کوین در برابر انتقادات تمرکز زدایی دفاع می کند

او همچنین علیه “احزاب ناآگاه” حمله کرد و ابراز تمایل کرد تا روایت پیرامون تأثیرات زیست محیطی بیت کوین را کنترل کند.

به اختصار

*امروز در یک کنفرانس ، مایکل سایلور ، مدیر عامل MicroStrategy ، در مورد شورای استخراج بیت کوین که به تازگی تشکیل شده صحبت کرد.

*وی ادعا کرد این شورا ، که بسیاری از شرکتهای معدنکاری برجسته را درگیر می کند ، به عدم تمرکز متعهد است – چیزی که منتقدان آن را یک پارادوکس می دانند.

در اوایل امروز در کنفرانس CoinDesk ، انجیلست بیت کوین ، مایکل سایلور ، از شورای استخراج بیت کوین تازه تأسیس در برابر انتقاداتی که مغایر روح “غیرمتمرکز” بیت کوین است ، دفاع کرد.

دیروز بعد از توئیت مدیر عامل شرکت تسلا ، ایلان ماسک در مورد ملاقات با “استخراج کنندگان بیت کوین آمریکای شمالی” در مورد پایداری ، سیلور این شورا را رسما اعلام کرد. سیلور آن را به عنوان “سازمانی برای استاندارد سازی گزارشگری انرژی ، پیگیری اهداف ESG صنعت و آموزش + رشد بازار” توصیف كرد.

“ESG” یک استراتژی سرمایه گذاری با محوریت نگرانی های “زیست محیطی ، اجتماعی و حاکمیت” است – این یک ایده کوتاه برای پایداری در حوزه شرکت ها است.

منتقدان رمزنگاری به سرعت جبهه ریاکارانه ای گرفتند: سایلور و همکارانش دوست دارند بگویند که بیت کوین در مورد “عدم تمرکز” است – یعنی هیچ نهاد حاکمیتی مرکزی ، و هیچ کنترل بر سیستم وجود ندارد. چگونه می توان با این ماموریت قدرت را بر آینده میدان اکوسیستم بیت کوین تثبیت کرد؟

خود ماسک از متمرکز بودن بیت کوین انتقاد کرده است و دلیل آن یک حادثه در معدن ذغال سنگ چین است که به طور موقت حدود 30٪ از کل قدرت محاسباتی شبکه جهانی بیت کوین را از بین برد.

Saylor ، که شخصاً صدها میلیون دلار در بیت کوین سرمایه گذاری کرده است ، واقعاً این نگرانی ها را برطرف نکرد و گفت که “همه در آن جلسه ، از جمله ایلان ، معتقد به علاقه به تمرکززدایی هستند.”

وی افزود که امیدوار است کنترل “روایت بیت کوین” را از “احزاب ناآگاه” که لزوماً با نظر او در مورد بیت کوین و محیط زیست موافق نیستند ، کنترل کند.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *