نرخ معاملات اتریوم از ژانویه به پایین ترین سطح رسیده است

با کاهش فعالیت بلاکچین ، میانگین هزینه های معامله Ethereum در پایین ترین قیمت از ژانویه است. متوسط ​​هزینه های معامله Ethereum در کمترین قیمت از ژانویه است ، زیرا فعالیت در بلاک چین کاهش می یابد.

به اختصار

*متوسط ​​هزینه های معامله اتریوم در پایین ترین قیمت از ژانویه تاکنون است.

*همین دو هفته پیش ، کارمزد آنها به بالاترین سطح 70 دلار رسید.

طبق داده های سایت معیارهای رمزنگاری BitInfoCharts ، متوسط ​​هزینه های معامله در بلاکچین Ethereum به پایین ترین قیمت از ژانویه کاهش یافته است.

میانگین هزینه یک معامله در Ethereum دیروز به 7.371 دلار رسید ، کمترین میزان از 23 ژانویه ، زمانی که هزینه ها به طور متوسط ​​6.89 دلار بود.

هزینه معاملات Ethereum به ماینرهایی که پردازش معاملات در بلاک چین را انجام می دهند پرداخت می شود. هزینه معاملات در دوره های پرترافیک بسیار بالاتر است. وقتی شبکه کم کار است ، هزینه ها کاهش می یابد.

این به این دلیل است که این شبکه حراجی را اداره می کند که با توجه به میزان تقاضای معدن کاران و معامله گران ، هزینه ها را تغییر می دهد. وقتی تقاضا از عرضه پیشی گرفت ، استخراج کنندگان Ethereum می توانند حق بیمه دریافت کنند.

ماینرها این کار را در روز 12 ماه مه انجام دادند ، زمانی که Ethereum به بالاترین قیمت خود در 4363 دلار رسید. سپس ، متوسط ​​هزینه ها تا 69.92 دلار بود. درست در حالی که قیمت Ethereum شروع به سقوط کرد و سوداگران برای خروج عجله کردند و در روزهای بعد از آن هزینه ها در حدود 20 دلار کاهش یافت و به طور متوسط ​​59.5 تا کنون دلار کاهش یافت.

در پایین ترین سطح 7.371 دلار ، متوسط ​​هزینه های Ethereum در حال حاضر کمتر از متوسط ​​هزینه 11.672 دلار بیت کوین است. اما هر دو در مقایسه با ارزهای رمزپایه دیگر هنوز هم بالا هستند. Litecoin ، یک فورک بیت کوین که برای پرداخت آماده است ، دیروز به طور متوسط ​​0.02 دلار هزینه دریافت کرد. و Dogecoin ، یک سکه الگوی رفتاری که ارزش آن در سال جاری افزایش یافت ، به طور متوسط ​​هزینه های 0.8 دلار برای هر معامله را دریافت کرد.

هزینه های معامله یکی از بزرگترین نقاط ضعف Ethereum است. آنها استفاده از برخی خدمات را به غیر از ثروتمندترین بازرگانان ، برای دیگران بسیار گران می کنند.

معامله یک کوین در صرافی غیرمتمرکز Uniswap اغلب به چندین معامله نیاز دارد ، زیرا الگوریتم Uniswap برای انجام معاملات اغلب چندین بار ارز را مبادله می کند. در تاریخ 11 مه ، مبادله چند سنت ارز به ارزش بیش از 300 دلار هزینه نیاز داشت!

چندین مورد ارتقا یافته در شبکه Ethereum می تواند این هزینه ها را کاهش دهد.

اولین مورد EIP-1559 است ، پیشنهادی که ETH را می سوزاند به جای اینکه آن را به ماینرها تحویل دهد. EIP-1559 که قرار است از 14 جولای به طور مستقیم پخش شود ، قصد دارد نوسانات هزینه ها و به عنوان یک محصول جانبی ، هزینه ها را کاهش دهد. مورد دوم ارتقا Ethereum به Ethereum 2.0 است. این ویژگی های مختلفی را معرفی می کند که باید هزینه ها را کاهش دهد ، اما اجرای آنها سالها به طول می انجامد.

اگر به روزرسانی به Ethereum 2.0 طولانی شود ، خطر این است که رقبایی که از قبل هزینه های کمی ارائه می دهند ، می توانند Ethereum را منسوخ کنند.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *