پروتکل غیرمتمرکز ADALend آینده DeFi در شبکه Cardano است

ADALend یک پروتکل وام دهی غیرمتمرکز و تنظیم شده توسط جامعه ایجاد می کند

که به بخشی از راه حل های مالی مدرن و انعطاف پذیر در بلاک چین کاردانو تبدیل می شود.

ADALend قصد دارد در آینده به بخشی از اکوسیستم خدمات مالی جهانی برای دارایی های دیجیتال تبدیل شود.

این پروتکل تأییدیه‌های سریع وام، وثیقه خودکار، نگهداری غیرقابل اعتماد و تأمین نقدینگی را برای بازارهای دارایی‌های دیجیتال غیرمتمرکز فراهم می‌کند.

بلاک چین کاردانو

توابع ADALend در بلاک چین مدرن Cardano که برای برنامه هایی با قابلیت های مختلف مانند پروتکل ذکر شده طراحی شده است. Cardano به برنامه‌ها اجازه می‌دهد تا مقیاس‌پذیر کار کنند،

اکوسیستم ایمن و شفاف که از فناوری های پیشرفته استفاده می کند و دائماً ارتقا و توسعه می یابد.

شبکه کاردانو یکی از معدود ارزهای دیجیتال شناخته شده با یکی از در دسترس ترین شبکه های بلاک چین در صنعت است.

مزیت اصلی بلاک چین در شرکت پشت آن نهفته است.

بنیاد IOHK با سرپرستی چارلز هاسکینسون، پایه‌ای برای یکی از حیاتی‌ترین دارایی‌های بلاک چین در صنعت ایجاد کرده است.

این پروژه همچنان در همان پایه در حال توسعه است و آینده روشنی در پیش دارد.

Cardano (ADA) دائماً توسط تیم‌های توسعه‌دهنده قوی پشتیبانی می‌شود که دائماً روی توسعه پروژه‌های شرکت کار می‌کنند. جدیدترین اجرای فناوری قراردادهای هوشمند، قیمت رمز پایه خود را با بیش از 100 درصد رشد در آسمان راه اندازی کرد.

پتانسیل مقیاس پذیری قابل توجه بلاک چین و انطباق آن با برنامه های غیرمتمرکز، خواسته های آینده را در زمینه های مختلف از جمله امور مالی غیرمتمرکز برآورده می کند.

جایگاه ADALend در زمینه DeFi

ویژگی اصلی بلاک چین کاردانو هزینه های عملیاتی است که کاربران برنامه DeFi باید دائماً بپردازند. در مقایسه با هزینه های اتریوم، کاردانو سیستم بسیار ارزان تری را برای کار با آن ارائه می دهد. برنامه‌ها می‌توانند تقریباً 99 درصد ارزان‌تر برای عملیات مشابه در اتریوم، هزینه، دریافت و قراردادها را آغاز کنند.

در برخی شرایط، کارمزدهای اتریوم به 150 دلار در هر تراکنش می‌رسد که برای صنعتی که در آن برخی از برنامه‌ها و کاربران تا صدها تراکنش در ماه انجام می‌دهند، علاوه بر برنامه‌هایی که به شدت از شبکه استفاده می‌کنند و هزاران تراکنش انجام می‌دهند، هزینه‌ای غیرقابل قبول است. معاملات در ساعت

کاردانو علاوه بر هزینه‌های بسیار پایین‌تر، پردازش تراکنش‌های بسیار سریع‌تری را ارائه می‌کند و پایگاه کد آن در زبان برنامه‌نویسی پرکاربرد Haskell در حال توسعه است.

ADALend از اوراکل های Chainlink و Ergo برای ایجاد تجربه ای امن تر و کارآمدتر برای مشتریان استفاده خواهد کرد. با استفاده از پروژه Oracle Pools، کاربران می‌توانند در معماری Oracle قابل تنظیم‌تری کار کنند که به بسیاری از منابع داده اوراکل تکیه ندارد.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *