Alfprotocol محصول مبتنی بر Solana خود را به عنوان بخشی از بسته DeFi به اشتراک می گذارد

Alfprotocol راه حل DeFi برای سرمایه گذاران با استراتژی های مختلف مدیریت ریسک است. این راه حل محصولات اهرمی و بدون اهرمی را ارائه می دهد که برای معامله گران جدید و با تجربه مناسب است. این راه حل بر روی بلاک چین Solana ساخته شده است که مدیریت مالی غیرمتمرکز را به خوبی مدیریت می کند.

استخرهای نقدینگی بدون اهرم

راه حل Alfprotocol در Solana دو بسته اصلی را برای سرمایه گذاران ارائه می دهد که یکی از آنها AlfMM است.

این یک بازارساز مستقل است که در بالای صرافی غیرمتمرکز کار می‌کند.

این سرویس قادر است نقدینگی استفاده نشده را مجدداً به پروتکل اهرمی تخصیص دهد. AlfMM از AMM برای اجرای دستورات در صرافی استفاده می کند.

راه‌حل‌های سنتی AMM برای جریان سفارش و قالب‌بندی قیمت مورد استفاده قرار می‌گیرند، که به کاربران امکان می‌دهد بهترین قیمت ممکن را بین AMM و Serum بدست آورند.

راه حل دوم برای سرمایه گذاران، راه حل بازار پول AAlf – Allotment Alf – برای استفاده از استخرهای تک دارایی برای تامین کنندگان نقدینگی و استقراض بیش از حد وثیقه شده است. این راه حل دو استخر را از هم جدا می کند و هر کدام را جداگانه مدیریت می کند.

هدف اصلی دو محصول اصلی Alfprotocol بدون اهرم، ایجاد یک محیط کم خطر برای سرمایه‌گذارانی است که مایل به ارائه نقدینگی و معامله هستند و در عین حال نقدینگی برای پروتکل اهرمی در پس‌زمینه فراهم می‌کنند.

محصولات برای LP اهرمی

برای معامله گران و سرمایه گذارانی که مایلند از وجوه قرض گرفته شده برای تقویت عملکرد خود استفاده کنند،

Alfprotocol یک سیستم ویژگی اهرمی را ارائه می دهد که اهرم را در بلاک چین Solana فعال می کند.

پروتکل از یک ماژول اتصال برای ارائه APY بالا در خارج از پروتکل سرم استفاده می‌کند.

برای اطمینان از انحلال، ماژول «خزانه داری» وثیقه و تأمین مالی موقعیت را همیشه دنبال خواهد کرد.

فناوری Lockbox نیز با پروتکل مورد استفاده قرار می گیرد. این سیستم امکان بسته‌بندی توکن‌های قابل تعویض را فراهم می‌کند، که تجارت برای سلامت موقعیت LP اهرمی را امکان‌پذیر می‌سازد. کاربران Alfprotocol واجد شرایط استفاده از چندین lockbox به عنوان وثیقه برای یک موقعیت واحد هستند.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *