BlockFi هزینه ها را برای پوشش هزینه های کارمزد اتریوم تغییر می دهد

چیزی به نام ناهار رایگان وجود ندارد! یا برداشت رایگان ETH در BlockFi.

به طور خلاصه

*ساختار جدید کارمزد BlockFi از 1 دسامبر آغاز می شود.
*برداشت رایگان ETH را از بین می برد.

 

فقط سو ژو بنیانگذار Three Arrows Capital نیست که فکر می‌کند هزینه‌های اتریوم خارج از کنترل هستند. شرکت‌های رمزنگاری قیمت‌گذاری خود را تغییر می‌دهند تا از ضرر ETH جلوگیری کنند.

BlockFi، شرکت وام دهنده رمزارز که با چندین تنظیم کننده اوراق بهادار دولتی بر سر حساب های پس انداز با بهره بالا مبارزه می کند، امروز در توییتر اعلام کرد که دیگر برداشت رایگان اتریوم را «به دلیل افزایش هزینه های تراکنش در شبکه اتریوم» ارائه نخواهد کرد. این اعلامیه نه تنها برای اتریوم، بلکه چهار توکن که در بالای شبکه اتریوم اجرا می‌شوند اعمال می‌شود: Chainlink، Pax Gold، Uniswap و Basic Attention Token.

در 1 دسامبر 2021 (UTC)، به دلیل افزایش هزینه های تراکنش در شبکه اتریوم، هزینه های برداشت خود را به روز می کنیم.

ETH، LINK، PAXG، UNI، و BAT به ساختار هزینه برداشت مبتنی بر نرخ منتقل می‌شوند و دیگر از برداشت‌های رایگان پشتیبانی نمی‌کنند.

 

BlockFi

پیش از این، کاربران BlockFi مجاز بودند هر ماه یک برداشت ارز دیجیتال و یک برداشت استیبل کوین به صورت رایگان انجام دهند. برداشت‌های بعدی با حذف ETH هزینه 0.02 را به همراه داشت. از اول دسامبر، هر برداشت اتریوم دارای هزینه اتریوم 0.015 خواهد بود که LINK، PAXG، UNI و BAT هزینه های خود را دارند. با نرخ فعلی، 64 دلار برای انتقال دارایی دیجیتال از حساب پس انداز BlockFi و در دستان شما است.

BlockFi نوشت: “ما قصد نداریم از هزینه های برداشت سود ببریم.” با این وجود، این تغییر آن را در تضاد با رقبایی مانند سلسیوس قرار می دهد، که همچنین از درخواست های ایالت ها در مورد نقض احتمالی قوانین اوراق بهادار جلوگیری می کند.

سلسیوس به خود می بالد که «هیچ کارمزد برداشت، کارمزد انتقال، کارمزد تراکنش، کارمزد خاتمه زودهنگام، کارمزد مبدأ، هیچ چیز ندارد!» البته، پلتفرم‌های پس‌انداز کریپتو با بیش از هزینه‌ها رقابت می‌کنند. برای شروع، هر دوی آن‌ها نرخ‌های بهره بالایی را به کسانی که ارزهای دیجیتال خود را ذخیره می‌کنند، تعلق می‌دهند، سپس از وجوه جمع‌آوری شده برای اعطای وام‌هایی استفاده می‌کنند که سود خود را جمع‌آوری می‌کنند.

کارمزدهای اتریوم برای ماه‌ها موضوع حیرت‌انگیز بوده است، زیرا میانگین هزینه‌های تراکنش معمولاً بسته به روز از 50 دلار فراتر می‌رود. اخیراً پس از اینکه زو اعلام کرد که شبکه را ترک می‌کند و احتمالاً سرمایه‌اش را با خود می‌برد، ژو اعلام کرد که اتریوم به کاربران معمولی خدمات نمی‌دهد، خون بدی به اوج رسیده است.

Solana، Avalanche و دیگران خود را به عنوان جایگزین‌های کم‌هزینه و بدون تراکم برای اتریوم معرفی کرده‌اند، که قصد دارد در ماه‌های آینده به یک شبکه سریع‌تر و ارزان‌تر اتریوم 2.0 تبدیل شود.

اما BlockFi نمی توانست صبر کند.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *