Coinbase سرانجام Dogecoin را اضافه می کند

کاربران Coinbase Pro اکنون می توانند DOGE را به حساب خود منتقل کنند.

به اختصار

*DOGE با BTC ، EUR ، GBP ، USD و USDT قابل معامله خواهد بود.

*معاملات از اوایل پنجشنبه آغاز می شود.

صرافی محبوب ایالات متحده Coinbase ، دوج کوین را به سیستم عامل تجارت Pro خود اضافه می کند.

بر اساس یک پست وبلاگ امروز ، کاربران می توانند انتقال DOGE به حساب های خود را آغاز کنند ، معاملات از 3 ژوئن آغاز می شود ، به شرط آنکه صرافی نقدینگی کافی رمز ارز را داشته باشد.

این صرافی پنج جفت ارز معاملاتی برای رمز ارز در نظر خواهد گرفت: در برابر دلار ، یورو ، پوند انگلیس ، Tether و بیت کوین.

Dogecoin هفتمین ارز رمزنگاری شده بزرگ است که سقف آن 43.7 میلیارد دلار است. قیمت DOGE در آخرین ساعت 5 درصد افزایش یافته و هم اکنون با قیمت 0.33 دلار به فروش می رسد.

با توجه به نوسانات اخیر بازار ارزهای رمزنگاری شده ، این ممکن است زیاد به نظر نرسد ، اما نشان دهنده بزرگترین حرکت صعودی در سایر توکن ها در 100 مورد برتر CoinGecko است. بیت کوین و Ethereum هر دو در افت هستند.

DOGE که به عنوان یک ریف شوخی در بیت کوین ایجاد شده بود ، تا این سال برای همیشه به ارزش یک پنی بود. با این حال مدیر عامل شرکت تسلا ، ایلان ماسک و مالک دالاس ماوریکس ، مارک کوبان به دلیل قابلیت های معاملاتی خود ، مدافع این رمز هستند و قیمت آن را در ماه گذشته به 0.74 دلار رساندند.

دوج کوین اگرچه در چندین صرافی ذکر شده است ، اما از طریق محبوبیت فزاینده تجارت رمزنگاری در برنامه تلفن همراه Robinhood ، که در آن یکی از تنها هفت دارایی ذکر شده است ، شهرت بیشتری پیدا کرده است.

اضافه شدن Coinbase ممکن است بیشتر به چشم انداز آن کمک کند. طبق گفته Nomics ، Coinbase از نظر حجم معاملات روزانه در میان پنج شرکت برتر قرار دارد. این بالاترین صرافی است که برای بازرگانان رمزنگاری ایالات متحده باز است.

DOGE هنوز در برنامه استاندارد Coinbase در دسترس نیست. Coinbase Pro رایگان است اما برای معامله گران با تجربه تر طراحی شده است.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *