SEC مبلغ 2 میلیارد دلار کلاهبرداری ارز رمزنگاری شده را با نقض قوانین اوراق بهادار متهم می کند

پنج مروج طرح رمزنگاری Ponzi از BitConnect به اتهام نقض قوانین اوراق بهادار فدرال توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده متهم شده است.

شکایت این شرکت می گوید که افراد برای جذب سرمایه گذاران بیشتر در این طرح به فیلم های YouTube متکی بوده اند. آنها براساس موفقیت در استخدام خود کمیسیون دریافت می کنند.

دستیار مدیر منطقه ای آژانس ،” لارا شالوف مهربان” ادعا می کند کسانی که به طور غیرقانونی از منافع عمومی ارزهای رمزپایه استفاده می کنند ، پاسخگو خواهند بود:

ما ادعا می کنیم که این متهمان با تبلیغ فعالانه برنامه وام BitConnect به سرمایه گذاران خرده فروشی ، به طور غیرقانونی اوراق بهادار دارایی دیجیتال ثبت نشده را فروخته اند. ما به دنبال نگهداری خواهیم بود.

کلاهبرداری 2 میلیارد دلاری در 17 ژانویه 2018 با خاتمه دادن خدمات وام و تجارت خود روبرو شد. رمز BCC در عرض چند ساعت بیش از 90 درصد سقوط کرد.

BitConnect به مشتریان خود اجازه می دهد رمزنگاری خود را به منظور دریافت بازدهی بیش از اندازه ، وام دهند. مانند یک طرح هرمی ، این برنامه دارای یک برنامه چندمراجعه ای بود که برای جذب افراد بیشتر به برنامه طراحی شده بود.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *